BackCall

';

Je služba, za kterou nic neplatíte. Pošlete nám kontakt a my Vám sami zavoláme.

ikon_o-nas (1K)  O nás

Společnost CFS group zahájila činnost v roce 2000. Díky velkému rozvoji činností společnosti a dosaženým úspěchům došlo v roce 2003 k transformaci na akciovou společnost CFS group, a.s.

Již od počátku poskytujeme profesionální poradenské služby. Zaměřujeme se zejména na podnikatelský sektor a obce, města. K největšímu rozvoji došlo v roce 2004 se vstupem do Evropské Unie, kdy byly také výrazným způsobem rozšířeny možnosti čerpání dotací o Strukturální fondy Evropské Unie. S rokem 2007 pak byly tyto možnosti čerpání znásobeny novým rozpočtovým obdobím Evropské Unie 2007-2013.

Díky zkušeným a vzdělaným spolupracovníkům jsou naše pracovní výsledky vynikající. Úspěšnost všech předložených projektů dosahuje téměř 80%, v některých opatřeních byly schváleny všechny předložené projekty našich klientů.

Klíč našeho úspěchu se skrývá ve zkušených, vzdělaných a spolehlivých spolupracovnících, kteří jsou připraveni Vám pomoci s řešením všech dotačních možností. Naši pracovníci jsou také certifikovanými poradci Národního registru poradců agentury Czechinvest.

Našim cílem není připravovat dotační projekty "jako na běžícím pásu", ale pomoci dobrý projektům k tolik potřebné dotaci.

Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Ing. Rostislav Drnovský
Předseda představenstva
CFS group, a.s.

P.S. A pamatujte, že Ti nejlepší pracují s námi.

Mezi naše nejlepší klienty patří například:

ANAJ Czech, s.r.o.
BOCO PARDUBICE machines s.r.o.
Gmont cable s.r.o.
Remarkplast s.r.o.
LOMAX & Co s.r.o.
Olomoucký kraj
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

Seznam dalších referencí si můžete prohlédnout zde